نمایشگاه پلاست آسیا در تیرماه برگزار می شود

پرینت
دسته: صنعت پلاستیک، رنگ و ماشین آلات
نمایش از 25 ارديبهشت 1396
نوشته شده توسط admin بازدید: 314

ششمین دوره نمایشگاه پلاست آسیا در هندوستان و در تیرماه امسال برگزار می شود.

به گزارش تعاون پلاست به نقل از «پتروتحلیل»، ششمین دوره نمایشگاه پلاست آسیا در شهر دهلی نو و در تاریخ ۱۷ تا ۲۰ تیرماه برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی پراگاتی میدن (pragati maiden) شهر دهلی نو، در ۸ سالن و توسط  Triune Exhibitors PVT .LTD  و همکاری (PMMAI) Machinery Manufacturers Association Of India Plastics  با حضور شرکت کنندگان از سراسر دنیا برگزار می شود.

براساس این گزارش، نمایشگاه پلاست آسیا با هدف نمایش و عرضه آخرین دستاوردها در زمینه تکنولوزی و ماشین آلات ساخت محصولات پتروشیمی و پلاستیک ،مواد خام و شیمیایی ،محصولات نیمه آماده شیمیایی ،نشریات ،تولیدکنندگان دستگاه تولید کیسه ،تولید کنندگان تجهیزات بازیافت مواد و تست و اندازه گیری ،تولیدکنندگان محصولات آماده شیمیایی و پلاستیک ،انجمن های تجاری، بخش های دولتی و مصرف کنندگان برگزار خواهد شد.

در همین حال نمایشگاه پلاست آسیا در سال ۲۰۱۶ در فضایی به ابعاد ۱۸،۰۰۰ متر مربع با حضور ۴۷۹ شرکت کننده از بیش از ۷ کشور جهان  و ۳۱،۰۰۰ بازدید کننده برگزار شد که نسبت به دوره قبل شاهد رشد ۲۷ درصدی بود.

پیش بینی می شود نمایشگاه پلاست آسیا به زودی به یکی از نمایشگاهای بزرگ و طراز اول هندوستان تبدیل شود.

از سوی دیگر این نمایشگاه  فرصتی عالی برای نمایش محصولات و دستاوردها، نوآوری ها و خدمات، معرفی نام و برند شرکت ها و ایجاد برتری در بازارهای جهانی است.

همچنین علاقه مندان می توانند در نمایشگاه پلاست آسیا جدیدترین تکنولوژی ها را مشاهده کرد و با روند بازارهای مرتبط آشنا شده و به محصولات و خدمات مرتبط با صنعت پلاستیک و صنایع مرتبط دسترسی پیدا کنند.

8
9
m3
logo-
m3
m4
m3
m4
m3
m4
m3
m4
3
4
5
6

 

رپورتاژ

m3
m4
m3
m4
m3
m4
m3
m4
414941-500x196
farasanat 1
stock-photo-colors-in-bloom-series-visually-pleasing-composition-of-fractal-color-textures-to-serve-as-170939975